©Copyright 2013,  MG GRUP İleri Tekmolojiler AŞ. Her hakkı saklıdır / MG GRUP Advanced Technologies INC.All rights reserved
High quality
       in work and life...
Biyogaz İstasyonu Emaye Tank Uygulaması
Ülkelerin enerji politikalarında, yenilenebilir enerji kaynaklarından elde edilecek enerji üretimi yeni bir akım olarak ortaya çıkmıştır. Devlet yardımları ve güvenceli enerji fiyatları sayesinde bu yatırım hem çok güvenli hem de kârlıdır. Genel olarak biyogaz istasyonları (BGS), biyolojik olarak bozunabilen malzemeleri işleyen ve aynı zamanda toplanan biyogazı elektrik enerjisi ve ısı üretimi veya motorlu araçlara yakıt olarak kullanılmak üzere doğal gaz karşılığını korumak üzere kurulan tesislerdir.

VİTKOVICE’nin yaptığı Biyogaz İstasyonunun (BGS’nin) ana yapısal elemanı cıvatalı emaye kaplı sac plaklardan yapılan büyük kapasiteli tanklardan oluşmaktadır. Bu tanklar 40 yıldan uzun bir suredir üretilmekte ve biyogaz istasyonlarımıza kendisine has ve emsalsiz özelliklerini vermektedir. Firmamızın bu tanklardan üretimi miktari 15.000 den fazladır. Bir biyogaz istasyonunun (BGS’nin) kalbi, birçok patent ve endüstriyel tasarımı iceren emayeli havasız (anaerobik) reaktörlerden (fermenterler) oluşur.


Biyogaz Katalog
* Mühendislik hizmeti...
* Sistem tasarımı...
* Sürecin planlanması...
* İmalatların yapılması...
* Sistemin teslimi ve montajı...
* Bakım hizmeti...
* Bir Biyogaz istasyonun´un ihtiyaç duyabileceği diğer tüm hizmetler...
* Vitkovice firması tüm bu hizmetleri yaparken tamamen kendi teknolojisini kullanmaktadır.
Firmamızın Sağladığı Hizmetler
Projelerimiz
TEKLİF FORMU