©Copyright 2013,  MG GRUP İleri Tekmolojiler AŞ. Her hakkı saklıdır / MG GRUP Advanced Technologies INC.All rights reserved
High quality
       in work and life...
40 yıldan uzun bir süredir, VÍTKOVICE kendi ürettiği emaye kaplı sac plakalardan yapılmış cıvata birleştirmeli büyük kapasiteli tankları tüm ülkelere sevk etmektedir. Bu tanklar VÍTKOVICE tarafından geliştirilen HYDROVIT® WWTP atık su tesislerinin karakteristik özellikteki ana yapılarıdır. Atık su tesisleri, belediyeler, gıda sanayileri, ziraat sanayii ve diğer sanayilerden çıkan atık suları işleyerek çevresel parametrelerle tekrar doğaya dönüşümlerini sağlayan sistemlerdir.

Atık Su Arıtma Tesisleri (WWTP), çamurun mekanik bir ön temizleme işlemini takiben uzun-süreli biyolojik aktivasyon ve stabilizasyonu ile yapılan biyolojik işlemlere dayanmaktadır. Organik malzemelerin yüksek bir verimlilikle ayrılması ve azotlu bileşiklerin çok önemli miktarlarda azaltılması, nitrifikasyon ve denitrifikasyon kombinasyonu kullanılarak elde edilmektedir. İstek üzerine tesise fosforlu ve diğer element ve bileşiklerin kimyasal ayrımı da ilave edilebilir. Su uzmanlarının işbirliği sonucu oluşan biyolojik atık su tesislerimizdeki işlem kuruluşlarının veya bireysel unsurların uygulanmasında kazandığımız uzun yılların deneyimini ve kendi Know-How’ımızı, kapsamlı bir hizmet olarak teklif ediyoruz. Atık su tesisleri programının sunulması için gereken kendimize ait tasarım, üretim, teslim ve hizmet kapasitelerine sahibiz.
* Kısa teslim süresi ( 3 ayda anahtar teslimi)...
* Bakım kolaylığı (basit ve minimum seviyede bakım)...
* Sızdırmazlık...
* Uzun ömür...
* Minimum beton taban gereksinimi (düşük alan, düşük kazı işleri, düşürülmüş maliyet)...
* Sökülebilir yapı ( Yeri değiştirilebilir, ekleme yapılabilir)
* Hizmet süresi sona erdiğinde sökülüp başka bir alana yeniden kurulabilir ya da hurda olarak değerlendirilebilir...
Atıksu Arıtma Emaye Tank Uygulaması
Atıksu Arıtma Sistemlerinde Emaye Tank Uygulamanın Avantajları
Atıksu Arıtma Uygulamaları
D-N Proses
Biyolojik Üçlü Tank Uygulaması
R-D-N Proses
Atıksu Katalog
Projelerimiz
TEKLİF FORMU